میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis

میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis گفتار و تأثیر آن بر هم نوعان بخشی از ارتباطات روزانه ما در کنفرانس ها و سخنرانی ها است. چه در اتاق‌های کنفرانس، چه در سالن‌های شورا یا اتاق‌های هیئت مدیره – کلام گفتاری تنها در صورتی می‌تواند قدرتمند باشد که درک شود.

  • طراحی مدرن و مواد با کیفیت بالا
  • میکروفون های مختلف
  • زیرساخت و راه حل های سفارشی
  • عملیات ساده
  • قابلیت اطمینان عملیاتی به لطف گزینه کابل کشی حلقه

توضیحات

میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis

میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis
میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis

گفتار و تأثیر آن بر هم نوعان بخشی از ارتباطات روزانه ما در کنفرانس ها و سخنرانی ها است. چه در اتاق‌های کنفرانس، چه در سالن‌های شورا یا اتاق‌های هیئت مدیره – کلام گفتاری تنها در صورتی می‌تواند قدرتمند باشد که درک شود.

بنابراین، فناوری به بخشی ضروری از کل ارائه شما تبدیل می شود. این میکروفون کنفرانس سیمی دیجیتال طراحی سخت و ادغام محتاطانه را در مبلمان باکیفیت ترکیب می کند و به بخشی ذاتی از موفقیت شما تبدیل می شود.

در طول توسعه، ما بسیار مراقب بودیم که بر قابلیت اطمینان عملیاتی و راحتی کاربر سیستم تمرکز کنیم، بدون اینکه از اصلاحات فنی غافل شویم. سیستم های کنفرانس طراحی شده توسط کمپانی بیرداینامیک دارای بهترین کیفیت صدا و بالاترین استانداردهای کیفیت هستند ، میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis ساخت آلمان است.

طراحی مدرن، سهولت در استفاده، قابلیت اطمینان عملیاتی و متریال با کیفیت بالا، اکنون چیزی است که این سیستم کنفرانس جدید را متمایز می کند.

انواع میکروفون

میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis
میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis

بسته به نیازهای طراحی و آکوستیک اتاق، می‌توان از میکروفون‌های یقه غازی در طول‌های مختلف یا میکروفون‌های آرایه‌ای Revoluto استفاده کرد که در عین حفظ صدای ثابت، آزادی حرکت بیشتری را ممکن می‌سازد.

راه حل های نصب میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis

راه حل های مختلف داخلی امکان یکپارچه سازی محتاطانه را در میزها و تکیه گاه صندلی ها فراهم می کند.

ظرفیت سیستم میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis

توپولوژی سیستم خطی امکان کار با حداکثر 100 واحد میکروفون را با استفاده از یک واحد کنترل می دهد. اگر سیستم در یک حلقه برای رسیدن به حالت کار اضافی وصل شده باشد، حداکثر 50 واحد میکروفون را می توان به یک واحد کنترل متصل کرد.

کابل CAT-5

میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis با استفاده از کابل های استاندارد Cat5 که در سرتاسر جهان در دسترس هستند و امکان نصب مقرون به صرفه را فراهم می کند، متصل می شود. گزینه های کابل کشی عملی اجازه می دهد تا کابل ها از زیر یا پشت کشیده شوند.

میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis
میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis

سیستم کنفرانس برنده جایزه

اجزای سیستم کنفرانس سیمی Orbis جدید “جایزه Red Dot” را دریافت کرده اند.

سیستم کنفرانس قابل اعتماد

تنظیم با تمام واحدهای میکروفون در یک حلقه، افزونگی سیستم را با حداکثر قابلیت اطمینان عملیاتی تضمین می کند. حتی زمانی که یک نقص در کابل‌کشی واحدهای میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis یا خرابی در واحدهای میکروفون رخ دهد، سیستم کنفرانس همچنان از انتهای دیگر حلقه تغذیه می‌شود.

سیستم کنترل رسانه

با استفاده از رابط RS-232، Orbis را می توان به یک سیستم کنترل رسانه متصل کرد. دستورات کنترلی امکان عملکرد راحت میکروفون ها و نمایشگرهای مختلف وضعیت مانند افزونگی، هشدار آتش و ضبط صدا را فراهم می کند. همچنین یک ماژول برای واحد کنترل اکسترون موجود است که می تواند به عنوان توسعه سیستم عمل کند.

با کارشناسان شرکت آوا تدبیر در ارتباط باشید

شما همراهان عزیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره پروژه تجهیز سالن کنفرانس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

(Visited 8 times, 1 visits today)
امتیاز به این مطلب:

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “میکروفون کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نوزده =

Scroll to Top
اسکرول به بالا