نمایش 1–12 از 76 نتیجه

تجهیزات سالن کنفرانس

سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس شامل تجهیزات متفاوتی می شود که با تنظیم و راه اندازی آنها در کنار هم میتوانیم به کیفیت مطلوب برای تجهیز سالن کنفرانس مورد نظر دست پیدا کنیم، این تجهیزات مهم شامل یونیت مرکزی و منبع تفذیه سیستم کنفرانس، میکروفون کنفرانس که شامل میکروفون های ریاست جلسه و شرکت کننده می شوند.

صوت جانبی سالن کنفرانس

صوت جانبی سالن کنفرانس زنجیره ای از تجهیزات سالن کنفرانس است که با استفاده از آنها میتوانیم اصطلاحا صدایی با وفاداری بالا و استاندارد برای سخنرانی‌ها و کنفرانس‌ها و همچنین پخش مولتی مدیا در سالن مورد نظر داشته باشیم.

این تجهیزات شامل موارد مختلفی می شود که برای تجهیز سالن کنفرانس باید به صورت دقیق به بررسی آنها بپردازید ، البته لازم به ذکر هست که طراحی و انتخاب تجهیزات با توجه به هر فضا و معماری برای تجهیز سالن کنفرانس متفاوت میباشد ،

از این جهت برای انتخاب بهترین تجهیزات صدا نیازمند دانش تخصصی در این زمینه می باشید ، هیچ جای نگرانی در رابطه با این موضوع نیست شرکت آوا تدبیر با بررسی فضا و شرایط محیطی شما مشاوره ای دقیق و تخصصی را در زمینه صوت جانبی تجهیز سالن کنفرانس به شما عزیزان ارائه می دهد.

دوربین کنفرانس

برای رکورد نمایش و ضبط تصویر در سالن های کنفرانس ما نیاز به دوربین سالن کنفرانس داریم، ضبط و نمایش تصویر سالن کنفرانس به این شکل است که دوربین های مخصوص بر روی پایه ای نصب می شوند و به صورت خودکار به سمت شخصی که میکروفون کنفرانس خود را روشن می کند و صحبت می کند میگردد و تصویر را بر روی پرده نمایشگر نشان دهد و یا اینکه در رکوردر تعبیه شده ضبط می کند. به این روش اصطلاحا ردیابی خودکار یا همان Auto Tracking نیز می گویند.

نمایشگر (مانیتور)

از خرید تجهیزات زیادی برای تجهیز سالن کنفرانس می توان صرف نظر کرد ولی نمایشگر یا همان مانیتور قطعا یکی از این تجهیزات نیست. وجود مانیتور با کیفیت برای ویدئو کنفرانس و همچنین نمایش فایل های مولتی مدیا مختلف در سالن کنفرانس و اتاق جلسات ضروری و حیاتی است و باید آن را در تجهیز سالن کنفرانس خود پیش بینی کنید تا راحت باشید.

ویدیو پروژکتور

اگر شرکت کننده های سالن کنفرانس زیاد باشند و نمایشگر ها و مانیتور های موجود جوابگو نباشد، حتما باید ویدیو پروژکتور سالن کنفرانس داشته باشید. پروژکتور های نسل جدید قابلیت های خوبی دارند برای مثال برخی از آنها نیازی به خاموش کردن نور محیط ندارند. پرده پروژکتور نیز از تجهیزاتی است که حتما به آن نیاز پیدا خواهید کرد. در حال حاضر از پرده های با کیفیت موتورایز استفاده می شود که به راحتی میتوان آنها را کنترل کرد و در تجهیز سالن کنفرانس از آنها استفاده کرد.