میکروفن کنفرانس تلویک televic D-Cerno C

توضیحات

میکروفون کنفرانس تلویک D-Cerno C

میکروفون کنفرانس تلویک D-Cerno C عصر جدیدی را معرفی می کند: یک مبتکر در درون خود بخش بازار. این طراحی شیک را با دیجیتال ترکیب می کند پردازش سیگنال و قابلیت plug-and-play. شیک، محتاط و محجوب با a مشخصات پایین: D-Cerno در هر خانه ای است زمینه اتاق جلسه این سیستم کاملاً مبتنی بر پردازش سیگنال دیجیتال است.

نتیجه صدای شفاف و وضوح عالی است. دو سنگ بنای هر جلسه موفق در دنیایی جهانی و به هم پیوسته که در آن ارتباطات بسیار مهم است، مصونیت در برابر تداخل معمولی تلفن همراه است به سادگی یک باید میکروفون کنفرانس تلویک D-Cerno C حذف می کند این اختلالات،

بنابراین شرکت کنندگان می توانند بر روی آن تمرکز کنند اصل جلسه این سیستم به گونه ای طراحی شده است که خارج از جعبه، با به سختی به تخصص فنی نیاز است. سیم کشی آسان است: به سادگی کابل های محافظ Cat 5 را از واحدی به واحد دیگر وصل کنید.

در حین اتصال، نیازی به نگرانی در مورد IN نیست و پورت OUT زیرا واحد جهت را تشخیص می دهد جریان سیگنال به صورت خودکار خطاهای کابل کشی را به صورت مجازی ایجاد می کند غیر ممکنD-Cerno از جدیدترین دکمه حسگر لمسی استفاده می کند فناوری که منجر به چندین مزیت می شود. این واحد بهداشتی است و به راحتی تمیز می شود زیرا وجود ندارد شکاف های اطراف دکمه ها که در آن کثیفی و باکتری ها می توانند انباشتن.

چون قطعات متحرکی وجود ندارد، وجود ندارد پوشیدن دکمه ها در نتیجه، میکروفون کنفرانس تلویک D-Cerno C تضمین می کند عملکرد ثابت در کل طول عمرتولید – محصول. این سیستم دارای مزایای اضافی توسعه پذیری آسان است:

افزایش یا کاهش تعداد واحدها یک نسیم است. D-Cerno را برای استفاده اجاره ای ایده آل می کند. در مقایسه با D-Cerno DL، D-Cerno CL دارای است دو دکمه اضافی:

اولویت و بعدی در خط. در دکمه اولویت همه میکروفون های نمایندگی را خاموش می کند و فقط به رئیس اجازه صحبت می دهد. این ممکن است که قبل از این تابع با صدای زنگ. دکمه Next-in-line به سخنران بعدی در لیست انتظار صحبت می کند سخنرانانی که درخواست صحبت کردند
D-Cerno C دارای یک میکروفون 30 سانتی متری D-Cerno CL است (71.98.304) دارای میکروفون 50 سانتی متری است.

تجهیز سالن کنفرانس

(Visited 4 times, 1 visits today)
امتیاز به این مطلب:

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “میکروفن کنفرانس تلویک televic D-Cerno C”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 13 =

مشاوره آنلاین
×
اسکرول به بالا