تجهیز سینما و سینما خصوصی

تجهیز سینما

شرکت آوا تدبیر مجری و مشاور

تجهیز سینما خصوصی

تجهیز سینما خصوصی یکی از موارد مورد توجه برای افرادی است که میخواهند برج مسکونی ، ویلا ، مجتمع تجاری یا مسکونی شان مزیت های رقابتی بیشتری داشته باشد ،  و یا اصطلاحا از لحاظ کلاس کاری بهترین باشد، در عصر کنونی و با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی به ویژه در زمینه صوت و تصویر توقعات افراد هم برای شنیدن صدا و تصویری استاندارد بالاتر رفته است، و انسان ها درکی درست از صدای استاندارد و تصویر با کیفیت پیدا کرده اند، از این رو تجهیز سینما خصوصی گزینه ای مناسب برای داشتن کیفیت بالا صدا و تصویر و در نهایت لذت بردن از تماشای فیلم در کنار خانواده و دوستانتان میباشد، خیلی لذت بخش است که در فضایی خصوصی و با کمال آرامش بتوانید فیلم مورد علاقه تان را با بهترین کیفیت ممکن صدا و تصویر تماشا کنید و لذت ببرید. البته نکته مهم اینجاست که تجهیز سینما خصوصی نیازمند دانش تخصصی لازم برای خرید تجهیزات صدا و تصویر ، آکوستیک ، مبلمان و … میباشد.
تجهیز سینما و سینما خصوصی
تجهیز سینما و سینما خصوصی
مشاوره و راهنمایی کامل

تجهیز سینما خانگی

طـــراحی، ساخت و تجهیز سینما خانگی نیازمند علم آکادمیک به روز و تجربه کاری در زمـینه های مهندسی صدا ، آکوستیک و معماری میباشد، از این جهت شرکت آواتدبیر با استفاده از مهندسین و متخصصین خبره در زمینه های ذکر شده و همچنین استفاده از برند های مطرح روز دنیا در زمینه تجهیزات صدا ، نور  ، تصویر ، آکوستیک  آماده همکاری با شما در جـهت ساخت سینما با استاندارد های لازم میباشد شما میتوانید برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همکاری با ارگان های مطرح کشور

برخی از مشتریان که به شرکت آواتدبیر اطمینان کرده اند.
شرکت مجتمع فولاد خراسان : Khorasan Steel Complex co
شرکت سیمان نیزار قم : Neyzar Qom Cement Company
اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان : General Welfare Department of Sistan Baluchistan
پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد : Imam Reza terminal of Mashhad
شبکه بهداشت و درمان فردوس : Ferdows health and treatment
صدا و سیما خراسان رضوی :
اداره آموزش و پرورش شمیرانات :
سازمان تبلیغات اسلامی تهران :
استانداری تهران : Tehran Governorate
نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران : Air Force of the Islamic Republic of Iran
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی : Islamic revolution guards corps
قرار گاه سازندگی خاتم :
رضایت خوشایند شما برای ما

تجربه ای لذت بخش با آواتدبیر

بیشترین سوالات درباره تجهیز سینما خصوصی

سوالات متداول تجهیز سینما خصوصی

ما در آواتدبیر تلاشیم به سوالات و ابهامات شما به خوبی پاسخ دهیم.

اگر سوال و پرسش دیگری در رابطه با تجهیز سینما خصوصی دارید با ما ارتباط برقرار کنید

دلایل و مزیت تجهیز سینما خصوصی چیست؟
چه مواردی در قیمت نهایی تجهیز سینما خصوصی تاثیر دارد؟
تجهیزات اصلی سینما خصوصی شامل چه مواردی میشود؟
چه نکاتی را باید در تجهیز سینما خصوصی در نظر بگیریم؟
برای دریافت مشاوره رایگان و پیش فاکتور چطور اقدام کنیم؟

فرم درخواست مشاوره با تیم آواتدبیر

هم اکنون میتوانید با تیم تخصصی و کارشناسان آوا تدبیر به صورت رایگان مشاوره کنید.
ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

"*" indicates required fields

فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 20 MB, Max. files: 3.
  این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  تجهیز سینما خصوصی + بررسی کامل

  تجهیز سینما خانگی

  تجهیز سینما خصوصی یکی از موارد مورد توجه برای افرادی است که میخواهند برج مسکونی ، ویلا ، مجتمع تجاری یا مسکونی شان مزیت های رقابتی بیشتری داشته باشد ،  و یا اصطلاحا از لحاظ کلاس کاری بهترین باشد، در عصر کنونی و با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی به ویژه در زمینه صوت و تصویر توقعات افراد هم برای شنیدن صدا و تصویری استاندارد بالاتر رفته است، و انسان ها درکی درست از صدای استاندارد و تصویر با کیفیت پیدا کرده اند، از این رو تجهیز سینما خصوصی گزینه ای مناسب برای داشتن کیفیت بالا صدا و تصویر و در نهایت لذت بردن از تماشای فیلم در کنار خانواده و دوستانتان میباشد، خیلی لذت بخش است که در فضایی خصوصی و با کمال آرامش بتوانید فیلم مورد علاقه تان را با بهترین کیفیت ممکن صدا و تصویر تماشا کنید و لذت ببرید. البته نکته مهم اینجاست که تجهیز سینما خصوصی نیازمند دانش تخصصی لازم برای خرید تجهیزات صدا و تصویر ، آکوستیک ، مبلمان و … میباشد. ترکیب زنجیره وار این تجهیزات کنار هم و اجرای اصولی دو عامل مهم برای داشتن سینمای خصوصی استاندارد به شمار می آید، در این زمینه شرکت آوا تدبیر با استفاده از متخصصین با تجربه و مهندسین خبره نیاز شما را کاملا بر طرف می کند و از ابتدا تا به انتهای پروژه شما را همراهی می کند تا به بهترین نتیجه دلخواه دست پیدا کنید، در ادامه توضیحات کلی در زمینه تجهیز سینما خصوصی را برای شما شرح میدهیم تا آشنایی نسبی با تجهیزات و موارد مورد نیاز پیدا کنید، البته لازم به ذکر هست که شما میتوانید از مشاوره رایگان شرکت آوا تدبیر در این زمینه بهره مند شوید تا کارشناسان ما شما را به بهترین شکل ممکن در این زمینه راهنمایی کنند. 

  تجهیز سینما خصوصی

  طـــراحی، ساخت و تجهیز سینما خصوصی نیازمند علم آکادمیک به روز و تجربه کاری در زمـینه های مهندسی صدا ، آکوستیک و معماری میباشد، از این جهت شرکت آواتدبیر با استفاده از مهندسین و متخصصین خبره در زمینه های ذکر شده و همچنین استفاده از برند های مطرح روز دنیا در زمینه تجهیزات صدا ، نور  ، تصویر ، آکوستیک  آماده همکاری با شما در جـهت ساخت سینما با استاندارد های لازم میباشد شما میتوانید برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  ویژگی ها تجهیز سینما خصوصی

  تجهیز سینما خصوصی
  تجهیز سینما خصوصی

  صدای دالبی اتموس(Dolby Atmos)

  دالبی اتموس(Dolby Atmos) در تجهیز سینما خصوصی و سایر سینما ها بسیار پیچیده‌تر از سیستم‌های صوتی خانگی است در واقع تنها در سینما می‌توانید دالبی اتموس حقیقی را تجربه کنید و چرخش صدا را کاملا احساس کنید (مانند زمانیکه ماشین یا موتوری در فیلم دور محدوده‌ی خاصی بچرخد)؛ زیرا تعداد اسپیکرهای تشکیل‌دهنده‌ی سیستم صدای فراگیر در سینماها بسیار بیشتر از سیستم‌های خانگی است و تصور ذهنی حضور در فضای فیلم و انتقال احساسات به اوج خود می‌رسد. برخی از سیستم‌های دالبی اتموس استفاده شده در سینماها از ۶۴ یا حتی ۱۲۸ کانال با جهت‌ها و زاویه‌های مختلف تشکیل شده‌اند که باعث می‌شوند به‌معنی واقعی دالبی اتموس پی ببرید. در این سیستم‌ها اسپیکرهای متعدد در کنار هم تمام فضای سقف و فضای بالای سالن در قسمت‌های جلو، عقب، راست و چپ آن را پر می‌کنند و باعث می‌شوند هر یک افراد در تمام نقاط سالن کوچک‌ترین جزئیات صوتی مثل صدای پر زدن پرنده را به وضوح بشنوند. هدف اصلی ایجاد سیستم صدای سراند و دالبی اتموس در تجهیز سینما خصوصی تفکیک صدا از کانال‌های مختلف یا همان اسپیکرها است. دالبی اتموس طوری طراحی شده است که صداهایی مانند بارش باران یا صدای انفجار هواپیمایی در آسمان یا هر صدای دیگری که از بالا شنیده می‌شود؛ از اسپیکرهای بالا پخش میکند. سایر اصوات فیلم مثل دیالوگ‌ها و موسیقی‌ها از اسپیکر مرکزی، صداهای محیطی و پس‌زمینه‌ای مانند صداهای پرندگان، آب، جمعیت و صداهای این چنینی که در هر محیطی وجود دارند از اسپیکرهای سراند جلویی و چپ و راست (در سیستم 7.1) و جلوه‌های ویژه‌ی صوتی مثل صدای انفجارها یا هر صدای ساختگی این چنینی دیگر که هیجان فیلم را دوچندان می‌کنند از اسپیکرهای سراند عقبی پشتی پخش می‌شوند.

  ویژگی ها صدای دالبی اتموس

  نمایش همه جمع کردن