ما را بیشتر بشناسید

شرکت آوا تدبیر آرتین به شماره ثبت 82113، با استفاده از مهندسین و متخصصین خبره ارائه دهنده خدمات تخصصی در زمینه های : تجهیز سالن کنفرانس ، تجهیز سالن همایش ، تجهیز سالن آمفی تئاتر ، تجهیز سینما خصوصی ، تجهیز استودیو صدا و سیستم های پیجینگ تحت شبکه در سراسر کشور عزیزمان ایران میباشد، هدف ما ارائه خدماتی منحصر به فرد و تخصصی در زمینه های ذکر شده میباشد، به  همین خاطر  با استفاده از مهندسین با تجربه و همچنین ارائه کالا های معتبر و برند های مطرح روز دنیا در زمینه تجهیز پروژه های صوت، نور، تصویر آماده همکاری با شما کارفرمایان عزیز میباشیم.

مجوز و گواهینامه‌ها

همکاری با ارگان های مطرح کشور

برخی از مشتریان که به شرکت آواتدبیر اطمینان کرده اند.
شرکت مجتمع فولاد خراسان : Khorasan Steel Complex co
شرکت سیمان نیزار قم : Neyzar Qom Cement Company
اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان : General Welfare Department of Sistan Baluchistan
پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد : Imam Reza terminal of Mashhad
شبکه بهداشت و درمان فردوس : Ferdows health and treatment
صدا و سیما خراسان رضوی :
اداره آموزش و پرورش شمیرانات :
سازمان تبلیغات اسلامی تهران :
استانداری تهران : Tehran Governorate
نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران : Air Force of the Islamic Republic of Iran
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی : Islamic revolution guards corps
قرار گاه سازندگی خاتم :

دلیل انتخاب شرکت آوا تدبیر چیست؟

تضمین کیفیت و کارایی

شرکت آوا تدبیر با استفاده از بهترین و معتبر ترین برند های موجود صنعت صدا تضمین کامل از کیفیت و کارایی تجهیزات مورد استفاده در پروژه های اجرایی خود را به کارفرمایان و مشتریان خود ارائه می دهد.

مهندسین با تجربه

شرکت آوا تدبیر با استفاده از مهندسین و متخصصین با تجربه مراحل اجرایی هر پروژه را به صورت کاملا تخصصی و برنامه ریزی شده انجام می دهد، و در هر مرحله گزارش کار کامل از روند اجرایی را به کارفرما ارائه میکند.

متعهد به زمانبندی

متعهد بودن به زمانبدی اعلام شده به کارفرمایان و مشتریان از دیگر مزیت های رقابتی شرکت آوا تدبیر به شمار می آید ، در ابتدای هر پروژه نقشه راه و همچنین روند انجام پروژه به اطلاع کارفرمایان رسانده می شود .

پشتیبانی کامل پروژه ها

پشتیبانی کامل پروژه های انجام شده توسط شرکت آوا تدبیر از خدمات منحصر به فرد شرکت ما برای کارفرمایان میباشد تا دیگر نگرانی از بابت نحوه کارکرد صحیح تجهیزات و داشتن کیفیت خروجی مطلوب نداشته باشند.

تجربه و سابقه درخشان

تجربه و سابقه درخشان یکی دیگر از مزایای ما به شمار می آید که شما با خیالی آسوده میتوانید به تجربه و علم آکادمیک مهندسین شرکت آوا تدبیر اعتماد کنید و تجربه لذت بخش از همکاری با ما داشته باشید

مشتری مداری

یکی از اصل های مهم برای شرکت آواتدبیر مشتری مداری و صیانت از مشتریان خود بوده است، از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما عزیزان هستیم تا با خیالی آسوده همراه ما باشید و از خدمات منحصر به فرد ما لذت ببرید.