منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU

منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU استانداردهای جدیدی را با توجه به طراحی و عملکرد تعیین می کند.

کنترل تا 100 میکروفون

قابلیت اطمینان عملیاتی به لطف افزونگی

ناوبری OneButton

رابط RS 232

ساخت آلمان

توضیحات

منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU

منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU
منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU

منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU استانداردهای جدیدی را با توجه به طراحی و عملکرد تعیین می کند. مواد با کیفیت بالا و مفهوم نوآورانه ناوبری یک دکمه منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU را منحصر به فرد کرده و عملکرد بسیار ساده و پیکربندی عملکردهای متعدد را فراهم می کند.

عملیات قابل اعتماد

حداکثر قابلیت اطمینان به دلیل افزونگی. تنظیم با تمام واحدهای میکروفون در یک حلقه، افزونگی سیستم را با حداکثر قابلیت اطمینان عملیاتی تضمین می کند. حتی در صورت بروز نقص در کابل‌کشی واحدهای میکروفون یا خرابی در واحدهای میکروفون، سیستم کنفرانس همچنان از دیگری تغذیه می‌شود.

ناوبری یک دکمه

کاربر پسندی بی سابقه که خود گویای آن است. ناوبری نوآورانه با یک دکمه عملکرد سیستم را بصری و پیاده سازی را بدون عارضه می کند. با استفاده مداوم از منوهای فرعی متعدد، به سطح بی سابقه ای از کاربرپسندی دست یافته ایم. نمای کلی تمام عملکردها و پارامترها را می توان با یک نگاه روی صفحه نمایش پنل شیشه ای مشاهده کرد.

ظرفیت سیستم

ارقام مصرف عالی تعداد بالایی از واحدهای میکروفون را امکان پذیر می کند. توپولوژی سیستم خطی امکان کار با حداکثر 100 واحد میکروفون را با استفاده از یک واحد کنترل می دهد. اگر سیستم در یک حلقه برای رسیدن به حالت کار اضافی وصل شده باشد، حداکثر 50 واحد میکروفون را می توان به یک واحد کنترل متصل کرد. این ظرفیت چشمگیر سیستم با واحدهای میکروفون اقتصادی که کمتر از 1 وات در کار و در حداکثر صدا استفاده می کنند به دست می آید.

صفحه نمایش منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU

صفحه نمایش شیشه ای برچسب دار و دارای نور پس زمینه، نمایش واضح و منظمی از پارامترهای عملیاتی را ارائه می دهد. از آنجایی که فقط آن دسته از عملکردهایی که تنظیم شده‌اند دارای نور پس‌زمینه هستند، کاربر یک نمای کلی در یک نگاه دارد و هر تغییری بسیار ساده است.

ضبط

ضبط یکپارچه اجازه می دهد تا هر جلسه بدون دستگاه اضافی ضبط شود تا از ثبت حوادث مهم اطمینان حاصل شود. این عملکرد تنها زمانی قابل مشاهده است که یک کارت SD در واحد کنترل قرار داده شده باشد.

رابط ها

با استفاده از رابط RS-232، Orbis را می توان به یک سیستم کنترل رسانه متصل کرد. دستورات کنترلی امکان عملکرد راحت میکروفون ها و نمایشگرهای مختلف وضعیت مانند افزونگی، هشدار آتش و ضبط صدا را فراهم می کند.

تنظیمات صدا

به دلیل انعطاف پذیری، منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU می تواند برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. سیگنال‌های صوتی از طریق ورودی‌ها و خروجی‌ها در پردازنده سیگنال دیجیتال، به عنوان مثال برای کنفرانس‌های تلفنی یا ویدئویی یا برای گنجاندن یک کانال زبان خارجی برای اهداف تفسیری، کانال‌کشی و منتشر می‌شوند.

با کارشناسان شرکت آوا تدبیر در ارتباط باشید

شما همراهان عزیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره پروژه تجهیز سالن کنفرانس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

(Visited 4 times, 1 visits today)
امتیاز به این مطلب:

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “منبع تغذیه سیستم کنفرانس بیرداینامیک beyerdynamic Orbis CU”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

Scroll to Top
اسکرول به بالا